Kurtka

Jak wybrać kurtkę zimową damską w rozmiarze plus size?

Uważasz, że nie masz idealnej figury i z tego właśnie powodu próbujesz ukrywać ją pod luźnymi fasonami ubrań? Zapewne zwykle sięgasz po te oversizowe. Celowo kupujesz też za dużą odzież, aby tylko osłonić nią swoje zbędne kilogramy i nielubiany tłuszczyk. Jeżeli jednak kurtki zimowe damskie plus size mają dobrze się prezentować i świetnie leżeć na sylwetce, w żadnym wypadku nie mogą być za duże. Modele dopasowane do ciała wbrew pozorom znacznie lepiej cię wyszczuplą. Niektóre fasony naprawdę są w stanie korzystnie zadziałać na każdą sylwetkę. Twoja waga nie ma wcale aż tak dużego znaczenia. Zawsze możesz wyglądać pięknie i tak samo się czuć!

A może w tym roku postawisz na coś zupełnie innego i nieoczywistego? Zamiast sięgać po kolejny bezpłciowy czarny płaszcz, zaszalejesz z jego formą? Bardzo ciekawą opcją dla pań w rozmiarze plus size są budrysówki. To nowoczesne płaszcze, wykonywane zwykle z grubszej naturalnej dzianiny, dla których charakterystycznym elementem są ozdobne drewniane guziki. Budrysówki zwykle mają też większy kaptur, który świetnie ochroni cię przed deszczem, śniegiem i wiatrem. Zakładając go na głowę, w pewnym stopniu od razu wyszczuplasz swoją sylwetkę, zwłaszcza jeśli kaptur występuje w tym samym kolorze co kurtka i jest jej przedłużeniem.

Inna ciekawa propozycja to… kożuszek! Super ciepły, super stylowy i niezwykle uroczy. Kurtki zimowe damskie plus size wykonane z przyjemnego w dotyku kożuszka od wielu długich lat pojawiały się na salonach i pokazach mody, jednakże teraz wkroczyły do sklepów w odmienionej formie. Nie są wcale takie proste jak dawniej. Bywają zdobione złotymi elementami, wyposażane w szerokie kaptury albo wydłużane tak, by sięgały do samej ziemi. Taki kożuch idealnie odnajdzie się w miejskich stylizacjach. Możesz go łączyć z prostymi dżinsami oraz botkami.

Jeżeli natomiast najważniejsze jest dla ciebie to, by w kurtce zimowej było ci po prostu ciepło, popatrz na modele wełniane. One akurat sprawdzą się nawet przy wielkich mrozach.

Więcej: Brendi.pl