Spodnie

Efektowne jeansy damskie

Klasyczne spodnie, do jakich zaliczają się jeansy to doskonałe rozwiązanie dla kobiet, które szukają ponadczasowego elementu stroju, który jednocześnie oferuje wyjątkową wygodę użytkowania. Z jeansami można tworzyć różnorodne stylizacje, gdzie decydować można się na bardzo różne typy tych spodni. Oczywiście bez problemu można zdecydować się na takie modele, które są idealnie dopasowane do sylwetki.

Codzienne stylizacji

W codziennych stylizacjach bardzo ważne jest połączenie zarówno efektownego prezentowania się stylizacji, a jednocześnie komfortu przebywania w niej. W tym względzie jeansy damskie idealnie się nadają do tworzenia spełniających te kryteria stylizacji. Takie spodnie można z powodzeniem założyć na spotkanie ze znajomymi, ale można z nich skorzystać również, gdy chce się wyjść na miasta. Oczywiście w zależności od tego, jakie typy jeansów się posiada można połączyć z bardzo różnymi elementami stroju co obejmuje między innymi:

  • bluzy
  • koszulki
  • koszule

Nie bez znaczenia jest możliwość łączenia takich spodni z różnymi butami. Decydować można się zarówno na płaskie obuwie, jak też takie na obcasie. Pozwala to wybierać bardziej wygodne stylizacje, a jednocześnie takie, w których będzie się można prezentować w sposób znacznie bardziej efektowny.

Spodnie dopasowane do sylwetki

Generalnie w przypadku wybierania spodni jeansowych trzeba kierować się trzema najważniejszymi sylwetkami. Pozwala to na odpowiednie dopasowanie konkretnego typu spodni do posiadanej sylwetki. Oczywiście ma to bardzo duże znaczenie w kontekście ukrycia mankamentów w wyglądzie, a z drugiej strony ukazania w większym stopniu walorów.

W przypadku figury typu klepsydra trzeba decydować się na takie spodnie, które mają wysoki stand. W ten sposób można podkreślić talię, a jednocześnie można ukryć biodra, gdy wybierze się odpowiedni model. Natomiast w przypadku figury jabłko warto postawić na spodnie typu rurki. Innym pomysłem mogą być spodnie skinny, które mogą zakładać bardziej odważne kobiety, które lubią mocno podkreślić sylwetkę. Przy figurze gruszki można natomiast postawić na spodnie, które są w stanie odpowiednio wyrównać proporcje.

Sprawdź: